درباره‌ی دی وای هوم بیشتر بدانید!

دی وای هوم اولین نمایشگاه خرید اینترنتی مبلمان و دکوراسیون می‌باشد که با ایجاد یک فضای فرضی به نام اتاق پیش نمایش به کاربر خود این امکان را می‌دهد که قبل از خرید لوازم منزل مورد نیاز خود، آنها را در کنار هم قرار داده، تا با دید بهتری خرید نماید. 

چرا دی وای هوم؟

دی وای هوم شما را مستقیما و بدون واسطه به تامین کننده‌های اصلی و بزرگ معتبر متصل می‌کند تا بدون واسطه و با هزینه ی خیلی کمتر خرید خود را انجام دهید. اگر هم علاقمند به خرید حضوری هستید دی‌ وای هوم شرایطی را فراهم کرده تا همه‌ی اجناس فروشگاه را قبل از رفتن دیدن کرده باشید. 

میخوام جزو فروشندگان دی وای هوم باشم!

فروشندگان فروشگاه‌ها می‌توانند به دو طریق از دی وای هوم بهره ببرند:

1- دی وای هوم کالای فروشگاه را به مشتری در منزل نمایش می‌دهد و مشتری می‌تواند پس از انتخاب کالا به فروشنده به صورت تلفنی یا حضوری مراجعه کرده و سفارش خود را به ثبت برساند و این به معنای اضافه کردن مشتری جدید به لیست مشتریان برای فروشگاه می‌باشد.

2- فروشگاه‌ها می‌توانند به مشتریان قدیم خود کالای خود را در اتاق پیش‌نمایش دی وای هوم به صورت تمام شده نمایش دهند و زمینه سهولت انتخاب برای مشتری خود را فراهم نمایند.

به این صورت که هنگام مراجعه‌ی مشتری نام فروشگاه‌تان را در فیلد کاری (مثلا: مبلمان, پرده, کفپوش‌ و ...) سرچ نمایند و تمام محصولات خود را به مشتری نشان دهند.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با واتساپ شماره 02191006171 در ارتباط باشید؛ مشاور دی وای هوم تمامی سوالات و ابهامات شما را رفع کرده و پس از خریداری پکیج موردنظر کالاهای فروشنده گرامی در پروفایل ایشان ثبت خواهد گردید.

دی وای هوم تلاش دارد به انتخاب مشتریان و خریداران سهولت بخشد و همچنین به فروش فروشندگان کمک نماید تا تمرکز بیشتری برای تولید ملی وجود داشته باشد. امیدواریم که تلاش‌هایمان به نتیجه‌ای مطلوب برای ایران عزیز منجر شود.

 

social banner-06