دی‌وای‌هوم به نوین‌ترین روش تبلیغاتی محصولات شما را برای نمایش در اختیار خریدار قرار می‌دهد.

فروشندگان محترم که تمایل دارند در بخش تجارت الکترونیک فعالیت بیشتری داشته باشند دی‌وای‌هوم می‌تواند تبدیل به سایت شخصی هر فروشگاه شود به این روش که خریدار زمانی که نام فروشگاه را در فیلد مورد نظر جستجو کند؛ برای مثال مبلمان فقط محصولات فروشگاه مورد نظر را رویت خواهد کرد.

 

مراحل همکاری با دی‌وای‌هوم

  1. ابتدا فروشگاه مورد نظر تعداد محصولاتی که تمایل دارد در سایت دی‌وای‌هوم نمایش بدهد را انتخاب کرده و با تلفن همراه خود عکس‌برداری اولیه‌ای انجام می‌دهد.
  2. سپس با شماره تلفن 02191006171 تماس خواهد گرفت و ابهامات و سوالات خود را مطرح می‌نماید؛ در صورت تمایل به همکاری، اپراتور عکس‌های محصولات منتخب فروشگاه را دریافت و بررسی خواهد نمود و زمانی را برای عکس‌برداری حرفه‌ای توسط تیم دی‌وای‌هوم در فروشگاه تعیین خواهد کرد.
  3. پس از عکس‌برداری بین 5 تا 15 روز محصول فروشگاه در سایت و اینستاگرام دی‌وای‌هوم قرار خواهد گرفت و مدیر فروشگاه می‌تواند از طریق پنل اختصاصی خود محصول خود را در اتاق پیش‌نمایش دی‌وای‌هوم به مدت یک‌ماه فعال نماید.

 

هزینه همکاری با دی‌وای‌هوم

  1. برای ورود هر محصول به دی‌وای‌هوم کمترین هزینه‌ی ممکن برای وارد کردن اولیه محصول (عکس‌برداری، ساخت 3D محصولات و جانمایی محصول) از فروشگاه به صورت کارت به کارت دریافت خواهد شد.  
  2. سپس برای فعال کردن محصول فروشگاه از داخل پنل شخصی تعداد محصولاتی که مدنظر دارید را به صورت ماهیانه فعال ‌نمایید.
  3. هزینه‌ی فعال سازی از طریق پروفایل شخصی فروشنده دریافت و قابل پیگیری می‌باشد.

 

قیمت محصولات فروشگاه‌ها:

باتوجه به نوسانات قیمت‌ها در بازار ایران، قیمت محصولات در دی‌وای‌هوم به صورت تقریبی نمایش داده می‌شود و خریدار برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای محصول می‌تواند با فروشنده تماس بگیرد.

 

فرش و مبلمان:

برای هر محصول در دسته‌بندی فرش و یا مبلمان در دی‌وای‌هوم فقط یک‌فروشنده ثبت می‌گردد.

 

پرده، دیوارپوش و کفپوش:

محصولات مرتبط به این دسته‌بندی‌ها با توجه به یکی بودن محصول نزد فروشنده‌های متعدد این امکان هست که محصولات موجود در دی‌وای‌هوم چند فروشنده برای یک محصول را شامل شود.

مزیت اولین فروشنده‌ای که محصول را ثبت نماید این است که تا زمانی‌که فروشنده تعرفه خود را تمدید نماید به عنوان اولین فروشنده در لیست فروشندگان آن محصول نمایش داده خواهد شد؛ همچنین از زمان ثبت محصول برای اولین بار تا پایان یک‌ماه اول هیچ‌فروشنده‌ای نمی تواند نام خود را در لیست فروشندگان آن محصول اضافه نماید.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 02191006171 تماس بگیرید.